obsah stránky

Sterillium Virugard

Kód: 8854
95 Kč / ks 79 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Dezinfekční přípravek na ruce Sterillium virugard s plným virucidním účinkem.

Detailní informace

varianta: 100 ml
Momentálně nedostupné | 8854
95 Kč / ks
79 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Dezinfekční přípravek na ruce s plným virucidním účinkem. Široké spektrum účinnosti proti obaleným i neobaleným virům. Pro všechny vysoce ohrožené oblasti. Vlastnosti přípravku Význam virů se v souvislosti s nemocničními nákazami neustále zvyšuje. Ruce lékařů a ošetřujícího personálu tvoří hlavní cestu přenosu infekce. K přerušení tohoto řetězce přenosů je potřeba velmi silný dezinfekční přípravek s virucidním účinkem.

Sterillium® Virugard vykazuje takovou úroveň účinnosti, která nemůže být dosažena žádným jiným alkoholovým přípravkem na ruce: výjimečné spektrum účinnosti: baktericidní, fungicidní, tuberkulocidní, virucidní komfortní péče a zvláčňující přísady bez barviv a parfemace.

Složení 100 g roztoku obsahuje: účinné látky: ethanol 95,0 g pomocné látky: 2-butanone, glycerol, myristyl alkohol, petrol ether Mikrobiologická účinnost Baktericidní (vč. listerie a salmonely), fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, virucidní, virucidní na obalené viry (vč. HBV, HCV, HIV). AB-TMV Vysvětlivky:

Spektrum účinnosti ABCTMV: u každého přípravku je uvedeno nejširší zjištěné spektrum dezinfekční účinnosti testované podle standardních ČSN EN. Rozsah účinnosti je dán použitou koncentrací a dobou působení přípravku. Oblasti použití Díky svému výjimečnému komplexnímu spektru účinnosti je Sterillium® Virugard především vhodný ve všech oblastech se zvýšeným rizikem infekce (infekční oddělení, jednotky intenzívní péče, transfuzní stanice, dialyzační jednotky a laboratoře) při vypuknutí virové infekce ve společných zařízeních pro opatření očních specialistů v nemocnicích a ordinacích pro pohotovosti a traumatologické jednotky pro záchranné služby a transport pacientů Sterillium® Virugard poskytuje zvýšenou bezpečnost při styku s pacienty, jejichž virologický status nelze určit.

Balení:

  • 100 ml,
  • 500 ml

Výrobce: BODE

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce na ruce a pokožku
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Barevnost do záhlaví