obsah stránky

Sterillium Gel pure

Kód: 8800
od 95 Kč / ks od 79 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Dezinfekční alkoholový gelový přípravek Sterillium gel pure na ruce.

Detailní informace

varianta: 475 ml
Skladem | 8794
220 Kč / ks
182 Kč bez DPH
varianta: 100 ml
Momentálně nedostupné | 8800
95 Kč / ks
79 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Alkoholový gelový přípravek na hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Přípravek má široké spektrum virucidní účinnosti. I při dlouhodobém používání má výjimečně dobrou snášenlivostí s pokožkou, kterou výborně chrání a pečuje o ní. Obsahuje unikátní systém zvláčňujících látek bez parfemace a barviv. Výborná snášenlivost s pokožkou, zvláčňuje kůži a rychle usychá. 

Mikrobiologická účinnost: baktericidní fungicidní na kvasinky fungicidní tuberkulocidní mykobaktericidní virucidní na obalené viry (vč. HBV, HIV, HCV) virucidní

Oblasti použití: Alkoholový dezinfekční přípravek na ruce je k použití kdekoliv, nezávisle na dostupnosti umyvadla či vody. Je vhodný na hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Je používán všude tam, kde je důležitá hygiena rukou, například: na nemocničních odděleních ve funkčních oblastech (operační sály, jednotky intenzivní péče, infekční oddělení) ve vyšetřovnách a ordinacích v sanitních vozech v laboratořích, v domácí péči, v úklidových službách v lékařských ordinacích všech oborů v domovech pro seniory při domácích dialýzách v průmyslu (např. Farmaceutickém, kosmetickém a při zpracování potravin)

Balení:

  • láhev 100 ml
  • láhev s pumpičkou 500 ml

Výrobce: BODE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
RS Avatar autora | 21.10.2020
Perfektní. Je znát, že obsahuje skutečně hodně alkoholu a bude tedy účinný, na rozdíl od produktů prodávaných v drogeriích.
Barevnost do záhlaví