obsah stránky

Skinsept mucosa 0,5 l

Kód: 5288
312 Kč / ks 258 Kč bez DPH
Skladem

Roztok Skinsept muscosa k profylaktickému a léčebnému použití na sliznici dutiny ústní, hltanu a profylakticky na sliznici a okolní pokožku pohlavních orgánů

Balení 500 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztok k profylaktickému a léčebnému použití na sliznici dutiny ústní, hltanu a profylakticky na sliznici a okolní pokožku pohlavních orgánů, k jejich dezinfekci před operačními výkony, zaváděním cévek apod.

Účinný proti grampozitivním a gramnegativním bakteriím (především proti stafylokokům, streptokokům, korynebakteriím, enterokokům, Proteus mirabilis, Escherichia coli), plísním (vč.Candida albicans), některým virům (virus působící opar, HIV) a prvokům.

Obsah účinných látek ve 100 g Skinsept mucosy: 1,5 g chlorhexidin diglukonát roztok (20%) (odpovídá 0,3 g chlorhexidin diglukonátu) 1,4 g peroxid vodíku 35% 10,4 g (12,4% obj.) etanol 96%

Použití, Množství, Doba expozice:

Dutina ústní a hltan vyplachovat (kloktat) 1-2x denně 10 - 15 ml (asi 1 polévková lžíce) 1 min. Povrchová sliznice a okolní pokožku genitálií dostatečně smočit tamponem 1 min. Před operačními a diagnostickými zákroky a před cévkováním dostatečně smočit tamponem 1 min.

Pokyny pro použití: nepoužívat u osob alergických na chlorhexidin a ostatní složky tohoto roztoku neaplikovat do očí, zevního zvukovodu a do nosních průduchů nepoužívat k dezinfekci rozsáhlejších plošných ran (možnost vstřebávání) při opakovaném použití k výplachům dutiny ústní může nastat přechodné zbarvení zubů a jazyka, které vymizí po ukončení léčby antiseptickou účinnost přípravku snižují mýdla a látky obsažené v zubních pastách při výplachu úst a kloktání roztok nepolykejte nepoužívejte peroperačně jako antiseptikum dutiny břišní

Oblast použití: léčba a prevence zánětů dásní, dutiny ústní, jazyka, hltanu udržování hygieny dutiny ústní, ke snížení tvorby zubního povlaku léčba zánětu způsobeného zubní protézou a léčbě plísňových onemocnění dutiny ústní k výplachům ústní dutiny před operačními zákroky pro podporu hojení dásní a dutiny ústní po chirurgických zákrocích neředěný roztok je určen také k jednorázové dezinfekci sliznic a přilehlé pokožky v oblasti pohlavních orgánů a zevního ústí močové trubice před operačními a diagnostickými zákroky a před cévkováním.

Balení: 500 ml

Přípravek není klasifikován jako nebezpečný ve smyslu zákona č. 356/2004 Sb., o chemických látkách a chemických přípravcích. Hodnocení odpovídá rovněž současně platným předpisům EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Barevnost do záhlaví